Niewidzialna wycieraczka Poznań

Zawsze zastanawiałeś się czym jest ta słynna niewidzialna wycieraczka Poznań? Ciekawi Cię na czym to polega i czy faktycznie pomaga ona kierowcom na co dzień? W poniższym artykule odpowiemy na Twoje pytania!

Jakie usługi wykonuje profesjonalne studio autodetailingu?

Rynek autodetalingu w Polsce kwitnie z roku na rok. Salon Auto SPA znajduje się już w praktycznie każdym mieście w Polsce, niezależnie od jego wielkości. Nie ma co się dziwić gdyż zapotrzebowanie na tego typu usługi jest ogromne, bardzo duża część społeczeństwa pragnie zadbać o swoje samochody i chciałaby aby wyglądały one nienagannie. Zastanawiasz się jakie dokładnie usługi wykonują tego typu firmy? Jest to na przykład:

  • renowacja felg. Dzięki niej usuwany zostaje brud i zarysowania, które całkowicie psują efekt wizualny. Felgi są narażone na nieustany kontakt na przykład z solą drogową w zimę, co również ma wpływ na ich stan wizualny, tym samym warto o nie zadbać profesjonalnie!
  • renowacja lakieru. To usług poświęcona chęci usunięcia z auta zbędnych rys i obtarć, które psują efekt wizualny. Renowacja lakieru wyciąga z niego głębie koloru, dzięki czemu może on odzyskać dawny blask.
  • nałożenie powłoki ceramicznej. To usługa, którą najczęściej wykonuje się na autach po renowacji lakieru lub na całkowicie nowych samochodach, które wyjeżdżając z fabryki nie są odpowiednio zabezpieczone. Dzięki niej łatwiej jest utrzymać auto w czystości, a lakier jest bardziej odporny na zarysowania.
  • renowacja tapicerki skórzanej. Skóra z biegiem lat potrafi się zbierać lub rozdzierać, tym samym całkowicie psuje efekt wizualny środka auta. Renowacja tapicerki pozwoli nam odzyskać jej nienaganny wygląd.
  • oklejanie aut folią. Mamy tu do dyspozycji na przykład folię bezbarwną, dzięki której zabezpieczamy całe nasze auto lub elementy najbardziej narażone na zarysowania, takie jak bagażnik, klamki od drzwi czy wewnętrzna elektronika. Auto można okleić również w całości folią o wybranym kolorze. Tym samym zyskujemy auto o dowolnie wybranym przez nas kolorze!
    nałożenie niewidzialnej wycieraczki, co opiszemy w poniższym akapicie.

Na czym polega działanie niewidzialnej wycieraczki?

Niewidzialna wycieraczka Poznań nakładana jest oczywiście na przednią szybę naszego samochodu. Jest to preparat bezbarwny, którego nie widać oczywiście gołym okiem. Po nałożeniu na szybę tego środka tworzy on na powierzchni szyby powłokę posiadającą wysokie właściwości hydrofobowe. W takiej sytuacji pod wpływem pędu powietrza krople wody gładko spływają z naszych szyb. Co ciekawe, widok dużych kropli samoczynnie spływających po szybie naszego auta jest czymś niesamowitym i satysfakcjonującym, szczególnie dzieci podróżujące z nami samochodem z pewnością będą zaciekawione całym tym procesem.

Czy warto zdecydować się na usługę założenia niewidzialnej wycieraczki? Warto na tym etapie wspomnieć, że usługa ta jest stosunkowo tania, kiedy porównamy ją do innych usług jakie oferują studia detailingowe. Zyskujemy jednak ogromną wygodę podczas deszczu. Znając polską pogodę wiemy jak często dochodzi tutaj do załamania pogody i jak często w okresie jesiennym na przykład dochodzi do opadów deszczu. Pamiętajmy, że nie chodzi w tym przypadku tylko o sam komfort, ale również o nasze bezpieczeństwo. Widoczność dla kierowcy jest przecież absolutnie podstawową rzeczą. Jeżeli jesteśmy jej pozbawieni – stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu i na przykład dla pieszych. Postaw na niewidzialną wycieraczkę już dziś!

Henryk