Kosmetyka aut Poznań, czyli jak przywrócić pojazdom nienaganny blask i piękno?

Kosmetyka aut Poznań, czyli jak przywrócić pojazdom nienaganny blask i piękno?

Zadbane, utrzymane w nienagannym stanie auto, to duma każdego mężczyzny. W wyniku codziennego użytkowania auto ulega jednak zabrudzeniom – dotyczy to zarówno karoserii, jak i wnętrza pojazdu. Pomocnym rozwiązaniem okazuje się w tym przypadku auto detailing, czyli precyzyjne czyszczenie samochodu.

Kosmetyka aut Poznań, czyli samochód niczym z salonu

Korzystając ze standardowych myjni samochodowych bez problemu można usunąć brud i kurz z karoserii, nie ma jednak możliwości zniwelowania przebarwień, zarysowań czy innych, drobnych defektów. Wykonanie tych zabiegów umożliwia natomiast kosmetyka aut Poznań, który poza dokładnym czyszczeniem obejmuje również polerowanie karoserii oraz usuwanie niewielkich uszkodzeń. Co więcej, możliwe jest także zabezpieczenie karoserii przed działaniem czynników zewnętrznych, także mechanicznych – w tym celu nakładana jest delikatna warstwa ochronna, która przez określony czas uniemożliwia osiadanie pyłu i kurzu. Auto wygląda wówczas jakby wyjechało z salonu samochodowego, zachwycając pięknem i zadbaną karoserią.

Kosmetyka aut Poznań na miarę potrzeb


Decydując się na auto detailing klient może wybrać usługę kompleksową lub określić zakres czynności pielęgnacyjnych, które mają być wykonane. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz zasobności portfela właściciela pojazdu, może to być wieloetapowe, precyzyjne czyszczenie, korekta lakieru, ocena i czyszczenie kół oraz felg lub części części wewnętrznej. Warto dodać, że kosmetyka aut Poznań obejmuje także usuwanie niewielkich wgnieceń i zarysowań. Dzięki profesjonalnie wykonanej renowacji lakieru, bez problemu można usunąć nieestetyczne rysy. Dodatkowym zabezpieczeniem karoserii jest woskowanie, dzięki któremu powstaje warstwa ochronna, zabezpieczająca lakier przed szkodliwym działaniem kurzu i pyłu.

Felgi, lampy i wnętrze samochodu

Należy również pamiętać, że kosmetyka aut Poznań obejmuje również detailing felg, polegający na naniesieniu na wspomniane elementy hydrofobowej powłoki. Działanie to pozwoli utrzymać felgi w należytej czystości, ponadto zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami oraz zarysowaniami. W ramach usługi wykonywana jest także kosmetyka kloszy od lamp samochodowych, dzięki czemu staną się one bardziej przejrzyste. Dodatkowym bonusem jest lepsza widoczność podczas jazdy. Czyszczenie wnętrza pozwala natomiast pozbyć się kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń, które wpływają zarówno na stronę estetyczną, jak i komfort użytkowania.

Śmiało można więc stwierdzić, że auto detailing to doskonały sposób, by przywrócić pojazdom idealny wygląd, a nierzadko również wydłużyć ich żywotność.

 

Henryk