Ceramiczna ochrona lakieru: zachowaj salonowy blask na dłużej

zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymiNa co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności, oceniając stan samochodu? Pierwsza jest zawsze karoseria. Jeśli pięknie błyszczy, jest pozbawiona zarysowań czy ubytków i połyskuje w słońcu – auto można uznać za zadbane. Chcesz, by i Twój samochód pięknie się prezentował przez długi czas? Rozwiązaniem, które to umożliwi jest ceramika na lakier. Położenie ceramicznej powłoki ochronnej na karoserię samochodową będzie miało na nią zbawienny wpływ. Wystarczy, że przyjrzysz się naszym realizacjom, by zrozumieć, co mamy na myśli.

Zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymi: Warszawa i okolice

Ceramika na lakier jest niezawodnym zabezpieczeniem Twojego lakieru. To nowoczesna technologia, która:

  • nada lakierowi niesamowity połysk,
  • wydobędzie głębię koloru – „podkręcając” nawet odcień auta, które wyjechało prosto z salonu samochodowego,
  • zabezpieczy karoserię przed drobnymi zarysowaniami oraz niesprzyjającymi warunkami pogodowymi (wilgoć, nadmierne słońce itp.).

To właśnie dlatego ceramiczna ochrona lakieru rekomendowana jest zarówno pojazdom, które dopiero wyjechały z salonu sprzedaży, jak i tym, które po kilku latach potrzebują regeneracji. W tym drugim przypadku powłoki ochronne na samochód trafią dopiero po wykonaniu przez nas odpowiednich zabiegów odświeżających.

Co jeszcze dają powłoki ochronne na samochód?

Ceramiczna ochrona lakieru:

  • niweluje szkodliwy wpływ promieniowania UV na samochód – dzięki temu karoseria jest mniej podatna na blaknięcie,
  • wywołuje efekt hydrofobowy – mówiąc najprościej, oznacza to, że zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymi zapobiegnie osadzaniu się na powierzchni karoserii kropel wody, a zabrudzenia będą się tworzyły znacznie trudniej (lakier odpycha wodę),
  • zniweluje działanie toksyn na lakier.

By powłoki ochronne na samochód zyskały maksymalną przyczepność do lakieru, ten musi być w dobrym stanie. Jeśli więc chcesz zamówić takie zabezpieczenie swojego auta, w Prime najpierw odświeżymy warstwę lakieru. Wtedy rezultaty będą najbardziej zadowalające.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się i umów w naszym auto SPA. Zapraszamy!