Profesjonalne czyszczenie detailingowe – podstawa pielęgnacji Twojego samochodu

mycie detailingoweTwój samochód wygląda świetnie wtedy, kiedy jest idealnie czysty. Pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych ma jednak znacznie większy wpływ na pojazd. Im bardziej odporne na brud będzie Twoje auto – tym bardziej zachwyci wizualnie i tym bardziej będzie odporne na uszkodzenia. Właśnie dlatego polecamy Ci profesjonalne mycie detailingowe, wykonywane przez ekspertów ze Studia Detailingu Prime. To usługa, która sprawi, że Twoje auto wzniesie się na zupełnie nowy poziom czystości i ponownie rozbłyśnie. Przywróć mu salonowy blask – czyszczenie detailingowe to umożliwi!

Mycie detailingowe: jakie usługi oferujemy?

Karoseria i całe nadwozie, ale także koła i wnętrze – wszystkie te elementy może objąć czyszczenie detailingowe. Po prostu oddaj swój wóz w nasze ręce. Ale uwaga: kiedy mycie detailingowe dobiegnie końca, możesz nie poznać własnego samochodu! Gwarantujemy, że zmieni się na lepsze i rozbłyśnie bardziej niż kiedykolwiek.

Mycie oraz czyszczenie w Studio Prime może objąć:

  • dokładne, wieloetapowe czyszczenie karoserii oraz nadwozia – włącznie z elementami, które najczęściej są pomijane w myjniach – np. nadkolami, wnętrzem końcówek wydechów itp.,
  • kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu – dotrzemy tam, gdzie nawet nie pomyślałbyś, żeby zajrzeć! Tapicerka, podsufitka, komora koła zapasowego, szyby i nawet najdrobniejsze wnęki – pozbędziemy się brudu, plam, zanieczyszczeń i sprawimy, że auto będzie wyglądać jak nowe,
  • pozbycie się zanieczyszczeń każdego typu – w tym plam (np. z tapicerki) i zabrudzeń (np. z wewnętrznych elementów plastikowych).

Powierz detailingowe mycie i czyszczenie w ręce ekspertów. Gwarantujemy: Twoje auto nawet po wyjeździe z salonu nie lśniło tak, jak po jednej sesji w Prime. Odwiedź nasze studio i zafunduj samochodowi prawdziwe SPA!