Pakiet dla samochodów fabrycznie nowych


Kupiłeś sobie nowy samochód? Z pewnością chciałbyś więc, by zachował swoją świeżość i czystość jak najdłużej. Oddaj go w nasze ręce, a zabezpieczymy każdy najdrobniejszy element w taki sposób, by nie brudził się i nie niszczył zbyt łatwo.


Nasz pakiet dla samochodów fabrycznie nowych wydłuży salonowy błysk i zabezpieczy przed wpływem niszczących czynników zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz Twojego nowiutkiego auta. Zadbamy o wszystko! Na szyby nałożymy powłokę ceramiczną, która pozwoli na jazdę bez użycia wycieraczek, gdyż woda sama będzie po nich ściekała. Lakier zabezpieczymy wysokiej jakości woskiem, który zapobiegnie przywieraniu brudu, podkreśli głębię lakieru i znacznie ułatwi późniejsze mycie. Dodatkowo możemy zabezpieczyć karoserię powłoką ceramiczną, która podziała jak tarcza ochronna, odpychając od siebie brud. Za pomocą powłoki ceramicznej ochronimy także elementy z tworzyw sztucznych, by ich kolor się nie utleniał oraz aby nie przywierał do nich brud. Wewnątrz zapewnimy maksymalne przedłużenie świeżości tapicerki materiałowej specjalnym środkiem do tekstyliów, a skórzaną zaimpregnujemy. To ją odżywi, nada blasku i elastyczności oraz zdecydowanie przedłuży jej żywotność.


Pakiet wnętrze


Ten pakiet odświeży wnętrze Twojego samochodu tak, że poczujesz, jakbyś właśnie wyjechał nim z salonu. Pranie, odkurzanie, czyszczenie... Przerażają Cię same nazwy tych czynności? Nic się nie martw, my zrobimy to za Ciebie. Sprawimy, że Twoje wnętrze rozbłyśnie na nowo! Zajmiemy się nawet takimi miejscami, których umycie nie przyszłoby Ci do głowy. Tapicerka, szyby, podsufitka, komora koła zapasowego i wszystkie wnęki rozbłysną na nowo. Ponad to, zaimpregnujemy elementy z tworzyw sztucznych, uszczelki drzwi. Oddaj swoje auto w nasze ręce, a pojęcie słowa 'świeżość' nabierze dla Ciebie nowego znaczenia.


Zabezpieczenie ceramiczne


Czy wiesz, czym jest powłoka ceramiczna?


To niezawodne zabezpieczenie Twojego lakieru, które nada niesamowity połysk, wydobędzie głębie koloru i zabezpieczy go tak, ze stanie się odporny na drobne zarysowania, wpływy atmosferyczne, szkodliwe promienie UV czy działanie toksyn. Nałożymy powłokę, która odepchnie wodę od powierzchni karoserii. Taki efekt hydrofobowy sprawi, że zabrudzenia będą się tworzyły w znacznie mniejszym stopniu, a codzienna kosmetyka auta stanie się prosta i przyjemna!


W przypadku samochodów używanych dla uzyskania maksymalnego efektu zaleca się korektę lakieru, jeżeli jest taka potrzeba. Pozwala to na możliwe najsilniejsze związanie powłoki ceramicznej z lakierem.


Odświeżenie i renowacja lakieru


Nasza firma zaopiekuje się także lakierem, który pokrywa Twoje auto. Oferujemy szeroki zakres usług, od podstawowego odświeżania, aż po wieloetapową renowację. Przy każdej czynności stosujemy najnowsze systemy polerskie, dzięki którym usuwamy wszystkie niedoskonałości. Zlikwidujemy zarysowania, zmatowienia czy ślady po wżerach w sposób całkowicie bezpieczny dla lakieru.

Przed każdym z tych zabiegów dokładnie oczyścimy Twój samochód. Za pomocą aktywnej piany usuniemy wszelkie zabrudzenia powierzchniowe, a do pozbycia się śladów smoły, żywicy czy opiłków metali użyjemy glinki lakierniczej. Chemia, którą stosujemy jest całkowicie bezpieczna dla lakieru, a nasze rękawice, jakich używamy, zrobione są z niezwykle delikatnej wełny merynosów. Po wszystkim zabezpieczymy lakier wysokiej jakości woskiem. Opcjonalnie możemy powiększyć pakiet o powłokę ceramiczną.

Odświeżenie Silver


Jest to podstawowa usługa. Składa się z jednoetapowego zabiegu, który usuwa zmatowienia i 40-50% zarysowań.


Korekta Gold
W tym wariancie lakier zostaje pozbawiony 70-80% rys i innych niedoskonałości. Wieloetapowy proces przywraca kolorowi blask i głębię.

Renowacja Platinium
Zabieg usuwa do 100% rys i niedoskonałości powłoki lakierniczej. Proces ten złożony jest z wielu etapów renowacji maszynowej. Dzięki temu  pozwala uzyskać wygląd zbliżony do perfekcji: lakier uzyskuje głębię koloru i maksymalny połysk. W zdecydowanej większości przypadków po tym zabiegu lakier wygląda lepiej niż w fabrycznie nowym aucie.

Szyby


Twój komfort i bezpieczeństwo.


Zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy oraz znacząco poprawia widoczność, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo. Szkło pokryte powłoką cechuje się efektem hydrofobowym, co oznacza, że woda natychmiast znika z zabezpieczonej powierzchni. Używanie wycieraczek przestaje być potrzebne już przy prędkości 80km/h. Dodatkowo powierzchnia szyb brudzi się o wiele trudniej, a codzienna pięlęgnacja szyb staje się dziecinnie prosta.


Koła


Szczegółowe czyszczenie oraz zabezpieczenie felg i opon.


Nic bardziej nie przyciąga uwagi w samochodzie, niż blask lśniących felg. Wiemy też, że to właśnie ten element brudzi się najszybciej. Dlatego zabezpieczymy je powłoką ceramiczną, która sprawi, że brud nie będzie się ich trzymał. Jeśli jednak trochę się przybrudzą, nie będzie Ci potrzebna żadna mocna chemia. Wystarczy spłukanie myjką ciśnieniową lub zwykły szampon, który nie zaszkodzi innym elementom karoserii, a sama pielęgnacja będzie dziecinnie prosta.


Żeby tak zabezpieczyć Twoje koła, zdemontujemy je z auta i dokładnie oczyścimy - najpierw z najcięższych zabrudzeń (opiłki metali, smoła, asfalt, resztki kleju), a potem użyjemy glinki lakierniczej, żeby powierzchnia felgi była czysta w 100%. Na tak gruntownie oszczyszczoną powierzchnię położymy powłokę ceramiczną, a opony zabezpieczymy właściwym środkiem.